Результаты поиска CW160808-82NJ
Найдено 2 результатов.
  • Bourns — Bourns CW160808-82NJ Applications: Mobile Communications Current: 400mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 540 mOhm Frequency - Test: 150MHz ID_COMPONENTS: 1264302 Inductance: 82nH Material - Core: Alumina Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40?°C ~ 125?°C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Q @ Freq: 34 @ 250MHz Self Resonant Freq: 1.7GHz Series: CW160808 Shielding: - Tolerance: ?±5% Type: Alumina Core