Результаты поиска CLLE1AX7R1A104M
Найдено 4 результатов.
  • TDK Corporation — CAP LOW ESL .1UF 10V X7R 0805
  • TDK Corporation — TDK Corporation CLLE1AX7R1A104M050AC RoHS: yes Capacitance: 0.1 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 10 V Number of Elements: 4 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Case Length: 2 mm Case Width: 1.25 mm Case Height: 0.5 mm Termination Style: SMD/SMT Series: CLLE1A Capacitance - nF: 100 nF Capacitance - pF: 100000 pF Product: Ceramic Capacitor Low Inductance Temperature Coefficient / Code: X7R Part # Aliases: CLLE1AX7R1A104M