Результаты поиска CI201210-15NJ
Найдено 3 результатов.
  • Bourns — Bourns CI201210-15NJ Applications: Mobile Communications Current: 300mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 400 mOhm Max Dimensions: 2 mm L x 0.500 mm H Frequency - Test: 100MHz ID_COMPONENTS: 4526227 Inductance: 15nH Material - Core: Ceramic Maximum Dc Current: 300 mAmps Maximum Dc Resistance: 0.4 Ohms Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0805 (2012 Metric) Q @ Freq: 10 @ 100MHz Q Minimum: 10 Self Resonant Freq: 2GHz Self Resonant Frequency: 1350 MHz Series: CI201210 Shielding: - Termination Style: SMD/SMT Tolerance: ?±5% Type: Ceramic