Результаты поиска CGA3E2X8R2A472K
Найдено 3 результатов.
  • TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X8R2A472K Applications: Automotive Capacitance: 4700pF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Featured Product: CGA Series MLCC Capacitors Features: - ID_COMPONENTS: 1977727 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 150?°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 150 C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Product: Automotive MLCCs Ratings: - Series: CGA Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: X8R Temperature Coefficient / Code: X8R Termination Style: SMD/SMT Thickness: 0.80mm Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 100V Voltage Rating: 100 Volts Other Names: 445-5901-2
  • TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X8R2A472K080AA RoHS: yes Capacitance: 4700 pF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: X8R Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 150 C Product: Automotive MLCCs Capacitance - nF: 4.7 nF Capacitance - uF: 0.0047 uF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: CGA Termination Style: SMD/SMT
  • TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X8R2A472K080AD RoHS: yes Capacitance: 4700 pF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: X8R Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 150 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 4.7 nF Capacitance - uF: 0.0047 uF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: C Termination Style: SMD/SMT