Результаты поиска CGA3E2X7R2A103K
Найдено 2 результатов.
- TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X7R2A103K Applications: Automotive Capacitance: 10000pF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Featured Product: CGA Series MLCC Capacitors Features: - ID_COMPONENTS: 1977893 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Product: Automotive MLCCs Ratings: - Series: CGA Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: X7R Temperature Coefficient / Code: X7R Termination Style: SMD/SMT Thickness: 0.80mm Tolerance: В±10% Voltage - Rated: 100V Voltage Rating: 100 Volts Other Names: 445-5812-2
- TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X7R2A103K080AA Dielectric: X7R Capacitance: 10 nF Tolerance (%): В±10 % Case Size/Dimension: 0603 Rated Voltage: 100 V