Результаты поиска CGA3E2X7R1H473K
Найдено 3 результатов.
  • TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X7R1H473K Applications: Automotive Capacitance: 0.047ВµF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Featured Product: CGA Series MLCC Capacitors Features: - ID_COMPONENTS: 1977799 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Product: Automotive MLCCs Ratings: - Series: CGA Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: X7R Temperature Coefficient / Code: X7R Termination Style: SMD/SMT Thickness: 0.80mm Tolerance: В±10% Voltage - Rated: 50V Voltage Rating: 50 Volts Other Names: 445-5664-2
  • TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X7R1H473K080AA RoHS: yes Capacitance: 0.047 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 50 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Automotive MLCCs Capacitance - nF: 47 nF Capacitance - pF: 47000 pF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: CGA Termination Style: SMD/SMT
  • TDK Corporation — TDK Corporation CGA3E2X7R1H473K080AD RoHS: yes Capacitance: 0.047 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 50 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 47 nF Capacitance - pF: 47000 pF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: C Termination Style: SMD/SMT