Результаты поиска CDRH125-102MC
Найдено 1 результатов.
  • Sumida Corporation — Sumida Corporation CDRH125-102MC Applications: General Purpose Current: 400mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 1.530 Ohm Max Frequency - Test: 1kHz Inductance: 1mH Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: 0.484" L x 0.484" W x 0.236" H (12.30mm x 12.30mm x 6.00mm) Q @ Freq: - Self Resonant Freq: - Series: CDRH Shielding: Shielded Tolerance: В±20% Type: - Other Names: 308-1070-2, CDRH125102MC