Результаты поиска C3216X5R1H106K
Найдено 2 результатов.
  • TI1 [Texas Instruments] — TPS7A4700EVM-094 Evaluation Module
  • TDK Corporation — TDK Corporation C3216X5R1H106K160AB Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 10 uF Voltage Rating: 50 V Tolerance: 10 % Temperature Coefficient / Code: X5R Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Product: General Type MLCCs Brand: TDK Case Height: 1.6 mm Case Length: 3.2 mm Case Width: 1.6 mm Package / Case: 1206 (3216 metric) Factory Pack Quantity: 2000 Termination Style: SMD/SMT Type: Multilayer Ceramic Chip Capacitor Part # Aliases: C3216X5R1H106K