Результаты поиска C2012X7R1H684K
Найдено 1 результатов.
  • TDK Corporation — TDK Corporation C2012X7R1H684K125AB Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 0.68 uF Voltage Rating: 50 V Tolerance: 10 % Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Brand: TDK Case Height: 1.25 mm Case Length: 2 mm Case Width: 1.25 mm Package / Case: 0805 (2012 metric) Factory Pack Quantity: 2000 Termination Style: SMD/SMT Type: Multilayer Ceramic Chip Capacitor Part # Aliases: C2012X7R1H684K