Результаты поиска C2012X5R1C226M
Найдено 7 результатов.
  • TDK Corporation — TDK Corporation C2012X5R1C226M Applications: General Purpose Capacitance: 22?µF Features: - Height - Seated (max): - Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Lead Style: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 85?°C Package / Case: 0805 (2012 Metric) Ratings: - Series: C Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Temperature Coefficient: X5R Thickness (max): 0.057" (1.45mm) Tolerance: ?±20% Voltage - Rated: 16V Other Names: 445-7647-2
  • TDK Corporation — CAP CER 22UF 16V 20% X5R 0805