Результаты поиска C1206W683KCRACTU
Найдено 1 результатов.
  • Kemet — Kemet C1206W683KCRACTU RoHS: yes Capacitance: 0.068 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 500 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Flexible Termination MLCCs Capacitance - nF: 68 nF Capacitance - pF: 68000 pF Dimensions: 1.6 mm W x 3.3 mm L x 1.7 mm H Package / Case: 1206 (3216 metric) Series: C Termination Style: SMD/SMT Part # Aliases: C1206W683KCRAC7800