Результаты поиска C0603C0G1E3R6BTX
Найдено 1 результатов.
  • TDK Corporation — TDK Corporation C0603C0G1E3R6BTX Applications: RF, Microwave, High Frequency Capacitance: 3.6pF Features: High Q, Low Loss Height: - Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Lead Style: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0201 (0603 Metric) Ratings: - Series: C Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: 0.013" (0.33mm) Tolerance: ?±0.1pF Voltage - Rated: 25V Other Names: 445-7053-2