Результаты поиска BZX884-C22,315
Найдено 3 результатов.
  • Philips Semiconductors — Philips Semiconductors BZX884-C22,315 Product Category: Zener Diodes RoHS: yes Zener Voltage: 22 V Voltage Tolerance: 5 % Voltage Temperature Coefficient: 18.4 mV/k Power Dissipation: 250 mW Maximum Reverse Leakage Current: 0.05 uA Maximum Zener Impedance: 55 Ohms Maximum Operating Temperature: + 150 C Mounting Style: SMD/SMT Package / Case: SOD-882 Configuration: Single Minimum Operating Temperature: - 65 C Factory Pack Quantity: 10000 Part # Aliases: BZX884-C22 T/R
  • NXP Semiconductors — Philips Semiconductors BZX884-C22,315 Product Category: Zener Diodes RoHS: yes Zener Voltage: 22 V Voltage Tolerance: 5 % Voltage Temperature Coefficient: 18.4 mV/k Power Dissipation: 250 mW Maximum Reverse Leakage Current: 0.05 uA Maximum Zener Impedance: 55 Ohms Maximum Operating Temperature: + 150 C Mounting Style: SMD/SMT Package / Case: SOD-882 Configuration: Single Minimum Operating Temperature: - 65 C Factory Pack Quantity: 10000 Part # Aliases: BZX884-C22 T/R