Результаты поиска BZT52H-C51,115
Найдено 1 результатов.
  • NXP Semiconductors — NXP Semiconductors BZT52H-C51,115 Current - Reverse Leakage @ Vr: 50nA @ 35.7V ID_COMPONENTS: 3982286 Impedance (max) (zzt): 100 Ohm Maximum Operating Temperature: + 150 C Maximum Reverse Leakage Current: 0.05 uA Maximum Zener Impedance: 100 Ohms Minimum Operating Temperature: - 65 C Mounting Style: SMD/SMT Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65?°C ~ 150?°C Package / Case: SOD-123 Flat Leads Power - Max: 375mW Power Dissipation: 830 mW Series: - Tolerance: ?±5% Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 900mV @ 10mA Voltage - Zener (nom) (vz): 51V Voltage Temperature Coefficient: 51.9 mV / K Voltage Tolerance: 6 % Zener Voltage: 51 V Other Names: 568-3777-2, 934059421115, BZT52H-C51 T/R