Результаты поиска B32653A6474J000
Найдено 1 результатов.
  • Epcos — Epcos B32653A6474J000 Capacitance: 0.47?µF Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.807" (20.50mm) Lead Spacing: 0.886" (22.50mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 110?°C Package / Case: Radial Series: MKP B32653 Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Termination: PC Pins Tolerance: ?±5% Voltage - Ac: 250V Voltage - Dc: 630V Other Names: B32653A6474J