Результаты поиска B32652J1682J
Найдено 3 результатов.
  • Epcos — Epcos B32652J1682J Capacitance: 6800pF Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.571" (14.50mm) Lead Spacing: 0.591" (15.00mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 110?°C Package / Case: Radial Series: MKP B32652 Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Termination: PC Pins Tolerance: ?±5% Voltage - Ac: 700V Voltage - Dc: 1600V (1.6kV) Product Category: Film Capacitors RoHS: yes Product Type: High Pulse Dielectric: Polypropylene (PP) Voltage Rating: 700 V Termination Style: Radial Capacitance - nF: 6.8 nF Capacitance - uF: 0.0068 uF Lead Diameter: 0.8 mm Product: Metallized Polypropylene Capacitors Factory Pack Quantity: 500 Part # Aliases: B32652J1682J000 Other Names: 495-1370, B32652J1682J000
  • EPCOS (TDK) — CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD