Результаты поиска B32652A7682J000
Найдено 1 результатов.
  • Epcos — Epcos B32652A7682J000 Capacitance: 6800pF Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.413" (10.50mm) Lead Spacing: 0.591" (15.00mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 110?°C Package / Case: Radial Series: MKP B32652 Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Termination: PC Pins Tolerance: ?±5% Voltage - Ac: 500V Voltage - Dc: 1250V (1.25kV)