Результаты поиска B32652A6104J
Найдено 6 результатов.
  • Epcos — Epcos B32652A6104J Capacitance: 0.1?µF Capacitor Dielectric Type: POLYPROPYLENE Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.492" (12.50mm) ID_COMPONENTS: 2978746 Lead Spacing: 0.591" (15.00mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 110?°C Package / Case: Radial Series: MKP B32652 Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Temp, Op.: ROHS COMPLIANT Temp, Op. Max: 100(DEGREE C) Termination: PC Pins Tolerance: ?±5% Tolerance,: 5% Tolerance, -: 5% Voltage - Ac: 250V Voltage - Dc: 630V Voltage Rating, Ac: 250V Voltage Rating, Dc: 630V Product Category: Film Capacitors RoHS: yes Product Type: High Pulse Dielectric: Polypropylene (PP) Voltage Rating: 630 V Termination Style: Radial Capacitance - nF: 100 nF Capacitance - pF: 100000 pF Lead Diameter: 0.8 mm Product: Metallized Polypropylene Capacitors Factory Pack Quantity: 1000 Part # Aliases: B32652A6104J000 Other Names: 495-1333, B32652A6104JZ1
  • Epcos — Epcos B32652A6104J289 Product Category: Film Capacitors RoHS: yes Product Type: High Pulse Dielectric: Polypropylene (PP) Capacitance: 0.1 uF Tolerance: 5 % Voltage Rating: 630 V Series: B32652 Operating Temperature Range: - 55 C to + 110 C Termination Style: Radial Lead Spacing: 15 mm Dimensions: 18 mm L x 7 mm W x 12.5 mm H Capacitance - nF: 100 nF Capacitance - pF: 100000 pF Case Height: 12.5 mm Case Length: 18 mm Case Width: 7 mm Dissipation Factor DF: 0.8 Lead Diameter: 0.8 mm Load Life: 200000 hr Product: Metallized Polypropylene Capacitors Factory Pack Quantity: 830
  • Epcos — Epcos B32652A6104J189 Capacitance: 0.1?‚?µF Capacitance Tolerance: ?‚?± 5% Capacitor Dielectric Type: Polypropylene Life Time @ Temperature: 200000 Hours @ 40?‚?°C Series: MKP Voltage Rating: 630VDC
  • Epcos — Epcos B32652A6104J000 Capacitance: 0.1?µF Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.492" (12.50mm) Lead Spacing: 0.591" (15.00mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 110?°C Package / Case: Radial Series: MKP B32652 Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Termination: PC Pins Tolerance: ?±5% Voltage - Ac: 250V Voltage - Dc: 630V