Результаты поиска B32652A2472J000
Найдено 1 результатов.
  • Epcos — Epcos B32652A2472J000 Capacitance: 4700pF Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.689" (17.50mm) Lead Spacing: 0.591" (15.00mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55В°C ~ 110В°C Package / Case: Radial Series: MKP B32652 Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Termination: PC Pins Tolerance: В±5% Voltage - Ac: 700V Voltage - Dc: 2000V (2kV) Other Names: B32652A2472J