Результаты поиска B32620A3333J
Найдено 2 результатов.
- Epcos — Epcos B32620A3333J Capacitance: 0.033ВµF Dielectric Material: Polypropylene, Metallized Esr (equivalent Series Resistance): - Features: AC and Pulse Height: 0.335" (8.50mm) Lead Spacing: 0.295" (7.50mm) Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial Series: MKP B32620 Size / Dimension: 0.394" L x 0.158" W (10.00mm x 4.00mm) Termination: PC Pins Tolerance: В±5% Voltage - Ac: 140V Voltage - Dc: 250V Other Names: 495-1288, B32620A3333J000
- EPCOS (TDK) — CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD