Результаты поиска ADP2102YCPZ-1.2-R7
Найдено 1 результатов.
  • ADI (Analog Devices, Inc.) — ADI (Analog Devices, Inc.) ADP2102YCPZ-1.2-R7 Current - Output: 600mA Frequency - Switching: 3MHz ID_COMPONENTS: 732963 Internal Switch(s): Yes Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 85?°C Package / Case: 8-LFCSP Power - Output: 740mW Series: - Synchronous Rectifier: Yes Type: Step-Down (Buck) Voltage - Input: 2.7 ~ 5.5 V Voltage - Output: 1.2V RoHS: yes Input Voltage MAX: 5.5 V Switching Frequency: 3 MHz Mounting Style: SMD/SMT Input Voltage MIN: 2.7 V Other Names: ADP2102YCPZ-1.2-R7TR