Результаты поиска ADP1716ARMZ-0.95R7
Найдено 1 результатов.
  • ADI (Analog Devices, Inc.) — ADI (Analog Devices, Inc.) ADP1716ARMZ-0.95R7 Current - Limit (min): 550mA Current - Output: 500mA (Max) ID_COMPONENTS: 1392733 Mounting Type: Surface Mount Number Of Regulators: 1 Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Package / Case: 8-MSOP, Micro8в„ў, 8-uMAX, 8-uSOP, Regulator Topology: Positive Fixed Series: - Voltage - Dropout (typical): - Voltage - Input: 2.5 ~ 5.5 V Voltage - Output: 0.95V RoHS: yes Output Current: 500 mA Load Regulation: 15 uV Input Voltage MAX: 5.5 V Maximum Operating Temperature: + 125 C Mounting Style: SMD/SMT Input Voltage MIN: 2.5 V Minimum Operating Temperature: - 40 C Other Names: ADP1716ARMZ-0.95R7TR