Результаты поиска ADP121-AUJZ12R7
Найдено 1 результатов.
  • ADI (Analog Devices, Inc.) — ADI (Analog Devices, Inc.) ADP121-AUJZ12R7 Current - Limit (min): 160mA Current - Output: 150mA Design Resources: Low power, Long Range, ISM Wireless Measuring Node (CN0164) ID_COMPONENTS: 1378714 Mounting Type: Surface Mount Number Of Regulators: 1 Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Package / Case: TSOT-23-5, TSOT-5, TSOP-5 Regulator Topology: Positive Fixed Series: - Voltage - Dropout (typical): - Voltage - Input: 2.3 ~ 5.5 V Voltage - Output: 1.2V RoHS: yes Output Current: 150 mA Load Regulation: 10 nV Input Voltage MAX: 5.5 V Maximum Operating Temperature: + 125 C Mounting Style: SMD/SMT Input Voltage MIN: 2.5 V Minimum Operating Temperature: - 40 C Other Names: ADP121-AUJZ12R7, ADP121-AUJZ12R7TR