Результаты поиска ADP121-ACBZ25R7
Найдено 1 результатов.
  • ADI (Analog Devices, Inc.) — ADI (Analog Devices, Inc.) ADP121-ACBZ25R7 RoHS: yes Output Current: 150 mA Load Regulation: 10 nV Input Voltage MAX: 5.5 V Maximum Operating Temperature: + 125 C Mounting Style: SMD/SMT Package / Case: WLCSP-4 Input Voltage MIN: 2.5 V Minimum Operating Temperature: - 40 C