Результаты поиска AD8010ANZ
Найдено 1 результатов.
  • ADI (Analog Devices, Inc.) — ADI (Analog Devices, Inc.) AD8010ANZ -3db Bandwidth: 230MHz Amplifier Case Style: DIP Amplifier Type: Current Feedback Bandwidth: 230MHz Current - Input Bias: 10ВµA Current - Output / Channel: 200mA Current - Supply: 15.5mA Gain Bandwidth Product: - ID_COMPONENTS: 2223766 Lead Free Status / Rohs Status: Compliant Mounting Type: Through Hole No. Of Amplifiers: 1 No. Of Pins: 8 Number Of Circuits: 1 Op Amp Type: Low Power Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Operating Temperature Range: -40°C To Output Type: - Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm) Pin Count: 8 Power Supply Requirement: Dual Series: - Slew Rate: 800 V/Вµs Supply Voltage Range: ± 4.5V To ± 6V Voltage - Input Offset: 5000ВµV Voltage - Supply, Single/dual (В±): 9 V ~ 12 V, В±4.5 V ~ 6 V