Результаты поиска 5900-471-RC
Найдено 2 результатов.
  • J.W.Miller Magnetics — Bourns 5900-471-RC Core Material: Ferrite Dc Current Rating: 1.2A Dc Resistance Max: 0.38ohm Dimensions: 0.453 in Dia. x 0.9 in L ID_COMPONENTS: 3002315 Inductance: 470 uH Inductance Tolerance: ?‚?± 10% Inductor Case Style: Axial Leaded Inductor Type: Choke Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Style: Axial Maximum Dc Current: 1.2 Amps Maximum Dc Resistance: 0.38 Ohms No. Of Pins: 2 Product Length: 22.86 mm Saturation Current: 1.24A Series: 5900 Shielding: Unshielded Termination Style: Axial Tolerance: 10 % Type: High Current Choke
  • Bourns — Bourns 5900-471-RC Core Material: Ferrite Dc Current Rating: 1.2A Dc Resistance Max: 0.38ohm Dimensions: 0.453 in Dia. x 0.9 in L ID_COMPONENTS: 3002315 Inductance: 470 uH Inductance Tolerance: ?‚?± 10% Inductor Case Style: Axial Leaded Inductor Type: Choke Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Style: Axial Maximum Dc Current: 1.2 Amps Maximum Dc Resistance: 0.38 Ohms No. Of Pins: 2 Product Length: 22.86 mm Saturation Current: 1.24A Series: 5900 Shielding: Unshielded Termination Style: Axial Tolerance: 10 % Type: High Current Choke