Результаты поиска 500R14W104KV4T
Найдено 1 результатов.
  • Johanson Dielectrics — Johanson Dielectrics 500R14W104KV4T Applications: General Purpose Capacitance: 0.1?µF Features: Low ESR Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Ratings: - Series: - Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: X7R Thickness: 0.89mm Max Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 50V Other Names: 709-1161-2