Результаты поиска 500R07N3R3CV4T
Найдено 2 результатов.
  • Johanson Dielectrics — Johanson Dielectrics 500R07N3R3CV4T Applications: General Purpose Capacitance: 3.3pF Features: Low ESR Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0402 (1005 Metric) Ratings: - Series: - Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: 0.64mm Max Tolerance: ?±0.25pF Voltage - Rated: 50V Other Names: 709-1114-2