Результаты поиска 4816P-1-560LF
Найдено 1 результатов.
  • Bourns — Bourns 4816P-1-560LF Body Material: Thermoplastic Circuit Type: Isolated Dimensions: 7.62 mm W x 9.53 mm L x 2.03 mm H Height: 0.080" (2.03mm) ID_COMPONENTS: 882718 Lead Spacing: 1.27 mm Mounting Type: Surface Mount Number Of Pins: 16 Number Of Resistors: 8 Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Power Per Element: 160mW Power Rating: 1.28 Watts Product Type: Networks Resistance: 56 Ohms Resistance (ohms): 56 Series: 4800P Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Temperature Coefficient: В±100ppm/В°C Termination Style: SMD/SMT Tolerance: В±2%