Результаты поиска 250R07W103KV4T
Найдено 1 результатов.
  • Johanson Dielectrics — Johanson Dielectrics 250R07W103KV4T Applications: General Purpose Capacitance: 10000pF Features: - ID_COMPONENTS: 947689 Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0402 (1005 Metric) Ratings: - Series: - Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Temperature Coefficient: X7R Thickness: 0.64mm Max Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 25V Other Names: 709-1132-2