Результаты поиска 160R18X475KV4E
Найдено 2 результатов.
  • Johanson Dielectrics — Johanson Dielectrics 160R18X475KV4E Applications: General Purpose Capacitance: 4.7?µF Features: Low ESR Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 85?°C Package / Case: 1206 (3216 Metric) Ratings: - Series: TANCERAM?® Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm) Temperature Coefficient: X5R Thickness: 1.78mm Max Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 16V Other Names: 709-1234-2