Результаты поиска 135D476X9050F6
Найдено 1 результатов.
  • Sprague Electric — Sprague Electric 135D476X9050F6 Product Category: Tantalum Capacitors - Wet Capacitance: 47 uF Voltage Rating: 50 V ESR: 3.7 Ohms Tolerance: 10 % Termination Style: Axial Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Mfr Case Code: F Case Case Diameter: 7.14 mm Case Length: 16.28 mm Series: 135D Product: Tantalum Wet Hermetically Sealed Dimensions: 7.14 mm Dia. x 16.28 mm L Leakage Current: 9 uA Ripple Current: 1155 mA Type: Wet Tantalum Capacitors Tantalum-Case with Glass-to-Tantalum Hermetic Seal