Результаты поиска 10PK1000MEFC8X11.5
Найдено 1 результатов.
  • Rubycon Corporation — Rubycon Corporation 10PK1000MEFC8X11.5 Capacitance: 1000µF Capacitance Tolerance: ± 20% Capacitor Mounting: Through Hole Diameter: 8mm Height: 11.5mm Life Time @ Temperature: 2000 Hours @ 85°C Rohs Compliant: Yes Voltage Rating: 10V