Результаты поиска 101R15N101JV4T
Найдено 1 результатов.
  • Johanson Dielectrics — Johanson Dielectrics 101R15N101JV4T Applications: General Purpose Capacitance: 100pF Features: - Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0805 (2012 Metric) Ratings: - Series: - Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: 1.27mm Max Tolerance: ?±5% Voltage - Rated: 100V Other Names: 709-1177-2