Результаты поиска 04024D105KAT2A
Найдено 1 результатов.
  • AVX Corporation — AVX Corporation 04024D105KAT2A Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 1 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 4 V Temperature Coefficient / Code: X5R Case Code - in: 0402 Case Code - mm: 1005 Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 1000 nF Dimensions: 0.5 mm W x 1 mm L x 0.56 mm H Package / Case: 0402 (1005 metric) Series: CX5R Factory Pack Quantity: 10000 Termination Style: SMD/SMT