Результаты поиска 021606.3MRET1P
Найдено 4 результатов.
  • Littelfuse — Fuses - Axial Lead, Radial Lead, and Cartridge 250V 6.3A Fast Acting
  • Littelfuse Inc — FUSE 6.3A 250V 5X20MM FAST AXL
  • Littelfuse — Littelfuse 0216.063MRET1P Product Category: Cartridge Fuses RoHS: yes Product Type: Ceramic Fuse Body Style: Cartridge Leaded Fuses Current Rating: 63 mA Voltage Rating AC: 250 V Mounting Style: Through Hole Termination Style: Axial Fuse Type: Time Delay / Slow Blow Fuse Size / Group: 5 mm x 20 mm Dimensions: 22.5 mm L x 5.8 mm D Series: 216 Type: Axial Lead and Cartridge Fuse Case Diameter: 5.8 mm Case Length: 22.5 mm Product: Specialty Fuses Factory Pack Quantity: 1000