VRS0603MR55R681N datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VRS0603MR55R681N
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation VRS0603MR55R681N Capacitance: 680pF Clamping: RoHS Compliant Clamping Voltage Vc Max: 15V Peak Energy (10/1000us): 0.1J Series: VRS Suppressor Type: Varistor Svhc: No SVHC (15-Dec-2010) Voltage Rating Vac: 4V Voltage Rating Vdc: 5.5V