WCR0402-270KFI datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    WCR0402-270KFI
  • Производитель
    Welwyn Components
  • Описание
    Welwyn Components WCR0402-270KFI Power Rating: 63mW Resistance: 270kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Case Style: 0402 Resistor Element Material: Thick Film Series: WCR Temperature Coefficient: ?‚?± 100ppm/?‚?°C Voltage Rating: 50V