VS-60APU04PBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VS-60APU04PBF
  • Производитель
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems)
  • Описание
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems) VS-60APU04PBF Diode Type: Fast Recovery Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 400V Forward Current If(Av): 60A Forward Voltage Vf Max: 1.25V Reverse Recovery Time Trr Max: 50Ns Forward Surge Current Ifsm Max: 600A Rohs Compliant: Yes