ST4ETB201 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ST4ETB201
  • Производитель
    Nidec Copal Electronics
  • Описание
    Vishay Intertechnology ST4ETB201 Failure Rate: Not Required Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Surface Mount Number Of Turns: 1Turn Operating Temp Range: -55C to 125C Power Rating: 1/4W Product: Trimmer Resistors - Single Turn Product Depth (mm): 6.2mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 2.3mm Product Length (mm): 5mm Resistance: 200Ohm Shaft Diameter (mm): 2.3mm Technology: Cermet Temperature Coefficient: ?±100 Termination Style: Gull Wing Tolerance: 20 % Tolerance (+ Or -): 20% Type: Trimmer