ST32ETB501 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ST32ETB501
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology ST32ETB501 Adjustment Type: Top Element Type: Cermet Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant No. Of Turns: 1 Potentiometer Mounting: SMD Power Rating: 125mW Product: Trimmer Resistors - Single Turn Resistance: 500 Ohms Resistance Tolerance: ?‚?± 20% Series: ST32 Temperature Coefficient: ?‚?± 100ppm/?‚?°C Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 20 % Track Resistance: 500ohm