PE30L0FR221MAB datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PE30L0FR221MAB
  • Описание
    Vishay Intertechnology PE30L0FR221MAB Failure Rate: Not Required ID_COMPONENTS: 3579660 Mounting Style: Panel Number Of Turns: 1Turn Operating Temp Range: -55C to 125C Power Rating: 3W Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 19.7mm Product Length (mm): Not Requiredmm Resistance: 220Ohm Shaft Diameter (mm): 6mm Technology: Cermet Temperature Coefficient: ?±150 Termination Style: Solder Lug Tolerance (+ Or -): 20% Type: Potentiometer