HLW06A1E500R0JE datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HLW06A1E500R0JE
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology HLW06A1E500R0JE No. Of Pins: 2 Power Rating: 8W Resistance: 500ohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: Axial Leaded Resistor Element Material: Wirewound Series: HLW Temperature Coefficient: ?‚?± 30ppm/?‚?°C