D332M20Z5UF6TJ5 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D332M20Z5UF6TJ5
  • Описание
    Vishay Intertechnology D332M20Z5UF6TJ5 Capacitance: 3300pF Construction: Radial Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Spacing (nom): 5mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -30C to 85C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4mm Product Diameter (mm): 5mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Seated Plane Height: 9mm Temp Coeff (dielectric): Z5U Tolerance (+ Or -): 20% Type: Ceramic Disc Voltage: 50VDC