CPF230K000JKE36 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CPF230K000JKE36
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology CPF230K000JKE36 Power Rating: 2W Resistance: 30kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Element Material: Metal Film Series: CPF Temperature Coefficient: ?‚?± 100ppm/?‚?°C Voltage Rating: 350V