XT484L12 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    XT484L12
  • Производитель
    Tyco Electronics
  • Описание
    Tyco Electronics XT484L12 Coil Resistance: 360ohm Coil Voltage Vdc Nom: 12V Contact Configuration: DPDT Contact Current Max: 8A Contact Voltage Ac Nom: 240V External Depth: 13.7mm External Width: 29mm Relay Mounting: Plug-In