SN75ALS163DWE4 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SN75ALS163DWE4
  • Производитель
    TI (Texas Instruments)
  • Описание
    TI (Texas Instruments) SN75ALS163DWE4 Mounting Type: Surface Mount Number Of Drivers/receivers: 8/8 Package / Case: 20-SOIC (7.5mm Width) Protocol: IEEE 488 Series: - Type: Transceiver Voltage - Supply: 4.75 V ~ 5.25 V Product Category: Bus Transceivers RoHS: yes Supply Voltage - Max: 5.25 V Supply Voltage - Min: 4.75 V Maximum Operating Temperature: + 85 C Function: Line Transceiver Minimum Operating Temperature: 0 C Mounting Style: SMD/SMT Factory Pack Quantity: 1