MLZ2012M100H datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MLZ2012M100H
  • Производитель
    TDK Corporation
  • Описание
    TDK Corporation MLZ2012M100H RoHS: yes Inductance: 10 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 350 mA Maximum DC Resistance: 470 mOhms Self Resonant Frequency: 24 MHz Package / Case: 2012 Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L Termination Style: SMD/SMT Case Length: 2 mm Case Width: 1.25 mm Product: SMD Power Inductors Series: MLZ