MLG0603Q2N3S datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MLG0603Q2N3S
  • Производитель
    TDK Corporation
  • Описание
    TDK Corporation MLG0603Q2N3S Applications: High Frequency Current: 450mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 300 mOhm Max Frequency - Test: 100MHz ID_COMPONENTS: 1718336 Inductance: 2.3nH Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0201 (0603 Metric) Q @ Freq: 5 @ 100MHz Self Resonant Freq: 10GHz Series: MLG Shielding: - Tolerance: ?±0.3nH Type: - Other Names: 445-6266-2