CDRH8D43RT125NP-470MC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRH8D43RT125NP-470MC
  • Описание
    Sumida Corporation CDRH8D43RT125NP-470MC RoHS: yes Inductance: 47 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 1.3 A Maximum DC Resistance: 186 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Dimensions: 8.3 mm W x 8.5 mm L x 4.5 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 4.5 mm Case Length: 8.5 mm Case Width: 8.3 mm Product: SMD Power Inductors Series: CDRH